Supracor tedavisi

Supracor tedavisi
Hem yakın görüşün düzeltilmesinde etkili, hem de diğer uygulamalara göre oldukça güvenilir olan supracor tedavisi, önceleri lasik geçiren hastalara da uygulanabilen bir yöntemdir.
Yakını görmede problem yaşayanlara uygulanan, yakın görüşün düzeltilmesini sağlayan oldukça basit bir işlem olan supracor tedavisinde, gözün dış yüzeyine excimer laser uygulanılarak kornea nazikçe yeniden şekillendirilmektedir.

Supracor tedavisinde amaç günlük hayatımızda sık sık karşılaştığımız ve yakından baktığımız yazıları rahatlıkla okuyabilmemizi sağlamaktır. Örneğin bir gazete, bilgisayar, telefon ya da restoran menüsü gibi yakından bakılan yazıları okumak için supracaor tedavisi ile gözün görüş gücü iyileştirilerek hasta bu yazıları gözlüksüz bir şekilde okumaktadır.

Supracor tedavisi tek seansta %90′lık bir başarı sağlar. Son dönemlerin en etkili ve güvenilir yakın görme tedavi metodu olan supracor tedavisi uzak görmeyi hiçbir şekilde engellememektedir

Bir önceki Göz kapağı arpacığı nasıl geçer? başlıklı konumuzda arpacık nasıl geçer, arpacık nasıl tedavi edilir ve Arpacık tedavisi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: supracor tedavisi, Supracor Yakın Görme Tedavisi nerelerde yapılır, Supracor yorumları

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.