Testosteron bitkisel tedavisi

Testosteron bitkisel tedavisi

Bitkisel yöntemlerle testosteron tedavisi
Testosteron hormonunun yükselmesi ve iyileşmesi için ihtiyacınız olacak bitkisel ürünlerin başında keçiboynuzu gelmektedir. Testosteron hormonunun erkeklerde düşük olması cinsel uyarının zorlanmasına neden olduğu gibi, aynı zamanda erkeklerin kemik ve kas büyümesi azlığına da sebebiyet vermektedir. Testosteron azlığı olan erkekler için bitkisel yöntemlerle testosteron tedavisi nasıl yapılır, makalemizde yanıt bulacaksınız. Kısırlık gibi günümüzün amansız hastalığına da testosteron azlığı neden olmaktadır.
Cinsel uyarı hormonu olan testosteron genellikle erkeklerde testis tarafından üretilmektedir, ancak kadınların yumurtalıkları tarafından da küçük bir miktarda üretildiği söylenir
Yarım litre su kaynatıp içine 7 adet daha önceden ezilmiş keçiboynuzu eklemek, 20 dakika demlemeye bırakmak ve günde bir bardak içmek testosteren tedavisinde büyük önem taşıyor.

Yüzyıllardır erkeklerin testosteren tedavisinde kullanılan ve önemli etkisi bulunan kırmızı kore gınsengde kullanılabilir. Testosteron doğa tedavisi için arı sütü de düzenli olarak içilebilir. Safran, çakşır otu, kişniş, kakule ve polen de testosteronun tedavisi için kullanılabilecek bitkilerdir.

Bir önceki yazımız olan İlişki sırasında vajinada yanma neden olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: çakşır otu testesteron, testesteron nasıl geçer, Testoterona bıtkisel tedavı, bitkisel testosterol, testesteron bitkiler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.