Boğaz ağrısını pastille önleyin

Boğaz ağrısını pastille önleyin

Uzmanlar, kışa girerken peşinizi bırakmayan boğaz ağrılarına karşı önlem olarak pratik, aromalı, çift anti bakteriyel özelliği bulunan pastilleri öneriyor.
Boğazınızı rahatlatmak, ağrınızı gidermek ve ferahlık hissetmek için antibakteriyel etken madde içeren boğaz pastillerinden yararlanabilirsiniz.
Boğazınızdaki tahrişin ve ağrının giderilmesine yardımcı olacak boğaz pastillerinin ballı-limonlu, C vitaminli portakal aromalı, mentollü çeşitleri bulunuyor. Mevsim geçişlerinde ciddi oranda artan boğaz enfeksiyonlarını ani hava değişimi tetikliyor.
Hava sıcaklıklarının ani biçimde yükselip, alçaldığı kış aylarında boğaz ağrısı şikâyetleriyle karşı karşıya kalmanız mümkün

Diyabetliler ve formuna dikkat edenler için özel olarak geliştirilmiş şekersiz çilek aromalı boğaz pastillerini artık eczanelerde bulmak mümkün.

Üstelik boğaz pastilleri gün boyu çantanızda kolaylıkla taşımak için de pratik. ‘Boğaz enfeksiyonları mevsim değişikliklerinde artış gösteriyor’
Prof Dr. Tarık Şapçı, “Vücut ısısındaki ani düşüşler, üst solunun yollarına giden damarların daralmasına neden olur. Buna bağlı olarak bu bölgeye kan yoluyla gelen besin desteği ve bağışıklık sistemi hücreleri azalır. Bu durum virüslerin çoğalmasına neden olur, enfeksiyonlar ortaya çıkar” diyerek uyarıyor.
Yeni başlayan boğaz enfeksiyonlarında, antibakteriel ve antiseptik özellikleri bulunan pastillerin enfeksiyonu engellediğini belirten Prof. Dr. Tarık Şapçı, Şeker hastalığı olanların şeker içermeyen pastilleri kullanmalarını öneriyor.
Bir önceki Cinsel isteksizliğin çareleri başlıklı konumuzda cinsel isteksizlik, erken boşalıyorum ve erken boşalıyorum ne yapabilirim hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: boğaz pastilini faydaları, pastil ve boğaz kaşıntısına, boğaz pastili aid, bogaz pastili bogaz ageisini azaltir mi, boğaz pastili nin faydaları

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.