G-string enfeksiyona davetiye çıkarıyor

G-string enfeksiyona davetiye çıkarıyor
Thomas Gent “Özellikle dar ve yüksek oranda naylon, polyester gibi doğal olmayan kumaşlardan yapılmış g-stringler tehlike saçıyor.
Yapılan araştırmalar, g-stringin yaygınlaşmasıyla birlikte, jinekolojik sorunların da artış gösterdiğini, bunların başında bakteriyel enfeksiyonların geldiği belirlendi.
Alman Jinekoloji Birliği üyesi Dr.
G-string’in yaygınlaşmasıyla birlikte kadınlar için bir tehlikenin daha ortaya çıktığı anlaşıldı. Alman tıp uzmanları, yaptıkları son araştırmayla birlikte, g-string kullanımıyla doğru orantılı olarak artan tehlikeye dikkat çekti ve kadınları “Mümkün olduğunca g-string giymeyin” diye uyardı
Kadınlar böyle bir çamaşırı 4 saatten fazla süreyle giydikleri zaman, enfeksiyona davetiye çıkarmış oluyorlar. Son zamanlarda bu tür sorunlarla doktora başvuran kadınlarda adeta patlama oldu. istatistiklere göre bu artış, G-string kullanımıyla doğru orantılı” dedi.

Geçen yıl, İngiliz doktorlar da “g-stringi 4 saatten fazla giymeyin, pamuklu kumaştan olmasına dikkat edin ve dar olmamasına dikkat edin” uyarısını yayımlamıştı.
Bir önceki Cep telefonu hiperaktiviteye neden oluyor başlıklı konumuzda beyin tümörleri, cep telefonu ve hiperaktivite hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.