Hafızayı güçlendirmek için bitkisel kür

Hafızayı güçlendirmek için bitkisel kür

Hazırlanışı: Yukarıdaki tüm malzemeleri karıştırın. Alzheimer hastası olmasanız bile hafızanızı güçlendirmek için bu kürü güvenle hazırlayıp tüketebilirsiniz.

Hem büyüklerin hem de küçüklerin hafızasını kuvvetlendirecek olan bitkisel kürün tarifi ise şöyle;
Malzemeler: 50 gr fındık, 50 gr ceviz, 75 gr çam fıstığı, 15 gr günlük ve 1 kg baldır. Bilhassa Alzheimer hastaları bu kür tarifi sayesinde hafızalarının zayıflamasının önüne geçebilirler.
Hafızayı güçlendirmenin doğal yollarını arayanlar ve Alzheimer hastaları için Mustafa Aydıner fındık, ceviz, çam fıstığı ve bal ile hazırlanan harika bir bitkisel karışım öneriyor. Karışım macun kıvamında olacaktır
Bu karışımı her yemek öncesi bir yemek kaşığı kadar yiyin.
Bir başka hafızayı güçlendirmek için uygulanacak olan bitkisel kür tarifi ise şöyledir;

Sarı kantaron ve şerbetçi otunu bir bardak kaynamış suda demleyin. Demlediğiniz bitkisel çayı günde en fazla 4 defa için.
Özellikle çocukların hafızasını güçlendirmek için günlük olarak tüketilen kuru üzüm çok faydalıdır. Aynı zamanda kuru incirinde hafızayı kuvvetlendirme özelliği bulunmaktadır.
Bir önceki Tansiyon neden yükselir? başlıklı konumuzda hipertansiyon neden olur, hipertansiyon nedenleri ve hipertansiyon sebepleri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: hafizayi güçlendiren bitki, hafizayi guclendirmek, beyni guclendiren bitkise balli karisimlar, hafizayi güçlü tutan su, çocuğun hafızasını güçlendirmek içi

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.