Halsizlik Nedenleri? Halsizliği Önlemenin En Doğal Yolu

Halsizlik Nedenleri? Halsizliği Önlemenin En Doğal Yolu
Bu makalemizde halsizliğe iyi gelecek olan, önemli bilgiler vereceğiz…

 
Ginseng: Çin alternatif tıbbında ginseng bitkisi, bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir şifalı bitkidir. Özellikle metobolizmayı kuvvetlendiren, vücuda direnç kazandıran ginseng halsizliğe iyi gelir. Halsizliğin bir çok nedeni olduğu gibi Hastalıklar, uykusuzluk, ilaçlar, psikolojik rahatsızlıklar ve mevsim değişiklikleri de halsizliğe neden olabilmektedir.
Bir çok kişi halsizlik sorunu ile karşı karşıya gelmiştir mutlaka. Ginseng aktarlarda ot olarak satıldığı gibi, eczanelerde de hap şeklinde satılmaktadır
Ginseng tabletlerini doktor kontrolünde almanız tavsiye edilir. Çünkü ginseng kilo almanıza yol açabilir.
Isırgan Otu: Isırgan otu birçok hastalığın tedavisinde kullanılan mucize bir bitkidir. Özellikle metobolizma rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan ısırgan otu halsizliğe de iyi gelen bir bitkidir. Isırgan otunu hazırlayabilmek için 1 avuç taze ısırgan otu yada 1 tatlı kaşığı kurutulmuş ısırgan otu kullanmanız yeterlidir.

Biberiye Çayı: Biberiye çayı kan dolaşımını hızlandıran bitkisel çayların arasında sayılabilecek bir çaydır. Kan dolaşımı hızlı olan kişiler halsizlik problemiyle uğraşmak zorunda kalmazlar. Bu yüzden biberiye çayı halsizliği ortadan kaldırmaya birebirdir.
Bunların dışında karahindiba, rezene ve biberiye çayı da halsizliği ortadan kaldırmaktadır.
Bu bitki çaylarından günde 2-3 fincan içtiğiniz durumda halsizlik sorununuz ortadan kalkacaktırç
Bir önceki yazımız olan Karın ağrısına iyi gelen bitkiler başlıklı makalemizde ağrı, bitkisel tarif ve bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir önceki Beyin Kanaması Belirtileri Beyin Kanaması Sebepleri Beyin Kanaması Tedavisi başlıklı konumuzda beyin kanaması nedeni, beyin kanaması nedenleri ve beyin kanaması nedir hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: halsizlik, halsizliği ne giderir, halsizlige dogal tedavi, HALSİZLİK VE BİTKİNLİGE NE GİDERİR, halsizlige iyi gelen şey ne

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.