Kalp romatizması ve bitkisel çözümü

Kalp romatizması ve bitkisel çözümü
Hastada nefes darlığı kuru öksürük sık sık soğuk alma morarma el ve ayaklarda üşüme ve yorgunluk görülür. Uzmanlar açıklamasına göre günde 100′er gram çilek kalp romatizmasını tedavi ediyor. 
Romatizma iyi tedavi edilmeyecek olursa; kalbin içindeki kapakçıklara yerleşir. Daha çok kadınlarda görülen kalp romatizması sonucu ortaya çıkan hastalığa mitral darlığı veya mitral stenoz denir.
Kalp romatizması hastalığınız varsa, evinizde bitkilerle kalp romatizmasını tedavi edebilirsiniz. Bu kapakçıklardan; en fazla mitral kapakçık etkilenir ve daralıp sertleşir büzülür
Tedavinin ilk şartı üzülmemek her gün bir öncekki günden daha iyi olduğuna inanmak ve doktorun tavsiyelerine uymaktır. Ayrıca aşağıdaki reçeteler de kullanılır.
– RRomatizması Tedavi için gerekli malzeme : Çilek
Hazırlanışı : Yemek aralarında 100′er gram çilek yenir

Bir önceki Koroner bypass cerrahisi nedir? başlıklı konumuzda bypass ameliyat sonrası, bypass ameliyatı sonrası ve bypass nedir hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kalp romatizmasının bıtkısel tadavısı, kalp romatizmasi için iyi gelen besinler, Kalp romatizması için şifalı bitkiler neler, kalp romatizması nasıl geçer, kalp romatizması tehlikeleri

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.