Kansere yol açan en önemli 5 besin

Kansere yol açan en önemli 5 besin
Büyük bir zevkle tükkettiğiniz kızartmalar ve hamur işleri kanserin en büyük nedenleri arasında yer alırken, kanserin etkilerinden uzaklaşmanız için sıklıkla tükettiğiniz birçok besinden vazgeçmeniz gerekebilir.
Günümüzün korkulu rüyası olarak karşımıza çıkan kanser riskini en alt seviyelere indirgemek için kesinlikle beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. Kanser koruma koalisyonu, çocukların ayda 12 adetten fazla sosisli sandviç yememelerini önermektedir.
2. Sosisli sandviç: Zira içinde çok fazla nitrat vardır.
1
İşlenmiş et ve pastırma: Sosisli sandviçte, domuz pastırmasında ve diğer işlenmiş etlerde bulunan aynı yüksek sodyum nitrat aynı şekilde kalp hastalığı riskini yükseltir.
3. Yağda kızarmış şekerli çörek veya lokma: Lokmalar kansere yol açan çiftli dertlerdir.
4. Kızarmış patates: Lokmalar gibi, kızarmış patates de hidrojene yağdan yapılır, sonra yüksek ısıda kızartılır. Bunlar ayrıca, kızarma işlemi sırasında ortaya çıkan ve kansere neden olan akrilamid maddesini de içerir.
5. Cips, kraker, kurabiye, bisküvi: Tümü genellikle beyaz un ve şekerden yapılır. Etike

Bir önceki Kanser virüsü evlilik dışı ilişkiyle yayılıyor başlıklı konumuzda cinsel yolla bulaşan hastalıklar, rahim ağzı kanseri ve smear testi hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.