Ömer Coşkun ruşeym ile zayıflama

Ömer Coşkun ruşeym ile zayıflama

Ömer Coşkun ruşeym nasıl kullanılır?

Soğuk süt ve yoğurt ile karıştırılıp tüketilebilen ruşeym, aynı zamanda taze ya da kuru meyveler ile de zenginleştirilip tüketilebilir. Ruşeymin hem zayıflamaya hem de kabızlık, saç dökülmesi ve kanser gibi sağlık problemlerine karşı faydası bulunur. Beyaz ekmek yerine ruşeym tüketmek alınan fazla kiloların zamanla verilmesini sağlayacaktır.

Ömer Coşkun, ruşeymin beyaz ekmekten daha iyi olduğunu vurgularken aynı zamanda yemeklerden yarım saat önce 1 yemek kaşığı ruşeym yenilmesi gerektiğinin altını çizdi. Günde en az bir tatlı kaşığı ruşeym tüketilmelidir.
Buğday özü anlamına gelen ruşeymin kilolarından sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak isteyenler için ideal bir besin olduğunu vurgulayan Ömer Coşkun, ruşeym ile zayıflamak isteyenlerin beyaz ekmeği tüketmekten de vazgeçmeleri gerektiğini vurguluyor
Ruşeymi çorbalara, salatalara serpebilir, hatta pişen yemeklerinize baharat olarak ta kullanabilirsiniz.
Bir önceki Romatizma kalp krizini etkiliyor! başlıklı konumuzda romatizma, romatizma belirtileri ve romatizma bitkisel tedavi hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: ruşeym, ruşeym ile zayıflama, ruşeym zayıflamada nasıl kullanılır, dr ömer coşkun ruşeym bitki nasıl kullanılırr, ruşeym ne kadar tüketilmeli

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.