Saç nemlendirici bitkisel maske tarifi

Saç nemlendirici bitkisel maske tarifi
Uzmanların önerilerinden yola çıkarak sizlere hazırlamış olduğumuz bu yazıda yine uzman önerisi olan saç nemlendirici maske kürünün tarifini veriyoruz. Maden suyu ve bal ile kolay bir şekilde hazırlanan saç nemlendirici maskenin hazırlanışı ve uygulaması şöyledir:

İhtiyacımız olan malzemeler az önce de bahsettiğimiz gibi kolay bulunabilecek ürünlerdir.
Sonbahar mevsimindeki hava değişikliğinden etkilenen ve nemini kaybeden saçlarımızı eski sağlığına ve canlılığına kavuşturmak için bitkisel tedavi yöntemlerinden yararlanabiliriz. Bal ve maden suyu karışımını saçlarınıza sürün. 3 şişe maden suyu ile bir çorba kaşığı bal işimizi görecektir.

Saç nemlendirici maskeyi hazırlamak için maden suyu ve balı iyice karıştırmalısınız
Yaklaşık yarım saat sonra ılık su ile de saçlarınızı yıkadığınız zaman saç nemlendirici bitkisel maskenin etkisini hemen hissedeceksiniz. Daha iyi bir sonuç almak için bu maskeyi her hafta bir defa uygulayın.
Bir önceki Kepek neden oluşur? Kepeklerden kurtulmak için ne yapılmalı? Saç bakım önerileri başlıklı konumuzda kepeğe ne iyi gelir, kepek tedavisi ve saç bakım önerileri hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: saçı nemlendirmek için, saçları nemlendirmek icin maske, kuruttuktan sonra saçı nemlendirmek için, sac ıcın nemlendırıcı bıtkısel, sacı besleyen nemlendirici maskeler

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.