Varisli bacaklardan bitkisel yöntemlerle kurtulun

Varisli bacaklardan bitkisel yöntemlerle kurtulun

Bayanların etek ve özellikle mini etek gibi kıyafetler giyememesinin en büyük nedeni olarak karşımıza çıkan varisli bacaklar, kimi zaman ilginç bir şekilde çorap ile bile kötü görüntünün örtünememesine sebebiyet verir.
Varisli damarlar nasıl tedavi edilir?
– Eşit miktarlarda aslankuyruğu ve civanperçeminden (her fincan için bir tadı kaşığı) yapılan çayı, her fincan Atkestanesi için bir tutam toz kırmızıbiber ekleyerek, için.
– Akşamları yatağın ayakucunu kaldırarak yatmak kanın kalbe geri gitmesine yardım eden basit bir tedavi yöntemidir. Alternatif olarak, kestane veya karakafes merhemini sürün, ama masaj yapmadan mümkün olduğunca yumuşak bir biçimde sürülmelidir.

Bir önceki yazımız olan Botoks etkisi yapan maskeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Bakılanlar: varisli bacaklar, bacaktaki damarlar doğal yollarla nasıl geçer, bitkisel yollarla varis tedavisi, varise ne surulmeli, varisli bacaklara masaj. Varisli damarların iyileşmesi için cerrahi bir müdahale aslında gerekmezken, bu sorunun üstesinden bitkisel tedaviyle de gelinebilir. Her sabah varisli bölgeleri, iki bacağa da defalarca tekrarlamak üzere, bir iki dakika ister sıcak ister soğuk duş tutun.
– Süzgeçten geçirilmiş güvercinağacı kabuğu veya sulandınlmış atkestanesi tentürü (100 ml suya iki tatlı kaşığı) damarlara masaj için kullanılabilir

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.