Yüz tüylerini azaltmak için

Yüz tüylerini azaltmak için
Hirsutismus (aşırı tüylenme) sorununun ortaya çıkmasında kullanılan ilaçlar, kozmetik sorunlar yada aile genleri de etkili olabilmektedir. Yüz bölgesinde meydana gelen tüylenme kadınların güzelliğine gölde düşürdüğü için can sıkıcı olabiliyor. Nane kürü, hormon dengesini düzene sokarak aşırı tüylenmeyi önler.

Birçok kadının ortak sorunu olan yüzdeki aşırı tüylenmeler bitkisel yollarla tedavi edilebilir.
Hormonal bozukluklardan meydana gelen aşırı tüylenme özellikle de kadınları çok rahatsız etmektedir. Bunun için nane kürünü yüzünüze uygulayarak kısa bir sürede sonuç alabilirsiniz

Aşırı tüylenme için nane kürü
Bir yemek kaşığı taze naneyi ince ince kıyın ve ağzınızda çiğneyerek su yardımı ile yutun. Bu yöntem 15 gün boyunca uygulanmalıdır. Daha sonra biraz ara verilerek tekrar uygulanabilir.

Tüylenmeyi azaltan ve yine hormon dengesini düzene sokan aslanperçemi kürünü de deneyebilirsiniz.
Aşırı tüylenme için aslan perçemi kürü
1 tatlı kaşığı aslanperçemini 1 su bardağı su içinde beş dakika kaynatın. Sabah kahvaltısı sonrası ve akşam yemeği öncesi bu kürü için.
Bir önceki Ayak mantarı nedenleri ve tedavisi başlıklı konumuzda ayak mantarı, ayak mantarı nasıl giderilir ve ayak mantarı neden olur hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: kıllanmayı azaltmak için, hirsutismus tedavisi, yuzdeki tuyleri azaltmak icin, killanmayi azaltmak, yüzdeki tüyleri azaltmak

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.