Adet dönemi sancılarından kurtulun

Adet dönemi sancılarından kurtulun

Çoğu kadının her ay çok zor geçirdiği adet dönemlerini, daha rahat ve sorunsuz geçmesi için, ‘Free Lady’ kadınların aylık kabuslarını sona erdiriyor. ‘Free Lady’ kadınların, hiçbir ilaç kullanmadan adet dönemi sancılarından kurtulmasına yardımcı oluyor. Boyut olarak çok küçük olan bu alet, kadınlara herhangi bir yan etki yapmaksızın adet dönemlerinin günlük hayata yansıyan engellerini kaldırıyor.
Ağrılar yok oluyor
Kâbusa dönüşen bu dönemin rahat geçmesini sağlamak için ‘Free Lady’nin üzerinde bulunan elektrotları karın üzerinde iki bölgeye yapıştırmaları yeterli oluyor. ‘Free Lady’nin elektrotları sayesinde sinir sistemini uyaran sinyaller, yarattıkları etki ile ağrının önce azalmasını, daha sonra tamamen yok olmasını sağlıyor.

Her yaş grubu kullanabilir
Kadınların rahatlıkla her yerde kullanabileceği ‘Free Lady’; kıyafetten belli olmamakla birlikte vücutta hiçbir ağırlık hissettirmiyor
Her yaş grubunun hem duygusal hem de fiziksel sıkıntılarını yok edecek olan ‘Free Lady’, bu özel günlerin öncelikli yardımcısı oluyor.
Bir önceki Kadınların korkulu rüyası vajinal akıntılar başlıklı konumuzda vajinal akıntı ve vajinal akıntılar hakkında bilgiler sunulmuştu.

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.