HEiDi KLUM DİYETİYLE 2 HAFTADA 5 KİLO !!!

HEiDi KLUM DİYETİYLE 2 HAFTADA 5 KİLO !!!
Alman top model Heidi Klum un fitness hocası David Kirsch The Ultimate New York Body Plan isimli kitabında Klum diyetini en ince ayrıntılarına kadar anlatıyor. Yaza sayılı günler kala, kadınların büyük çoğunluğunu diyet telaşı sardı. ABD li Kirsch, 14 günlük diyetin sonunda beş kilo verileceğini garanti ediyor. Peki sadece iki haftada hayalinizdeki bedene kavuşmak ister misiniz? Üstelik de aç kalmadan. Diyet, düşük karbonhidrat yüksek protein esasına dayanıyor
Enerji sarf etmeden yağ yakılamayacağını vurgulayan Kirsch, günde beş öğün yemek yenilmesini ve dört saatten fazla olmamak şartıyla aç kalınmamasını öneriyor. Çünkü metabolizma, aç kalınca yağları depoluyor.

Avrupa da başucu kitabı

Fitness gurusu, Heidi Klum un doğumdan sonra aynı diyeti iki ay uygulayarak toplam 15 kilo verdiğini açıklıyor. David Kirsch in kitabı başta ABD olmak üzere Avrupa nın birçok ülkesinde listebaşı oldu.

Neler yapılmalı

Başlangıç: Kendinizi motive etmek için boy fotoğrafınızı çektirin. Beden ölçülerinizi not almayı unutmayın.

Alışveriş: Alkol, ekmek gibi karbonhidrat bombaları olarak adlandırılan ürünleri alışveriş listenizden çıkarın. Sebze, beyaz et ve balık alın.

Mönü: 14 gün boyunca farklı sebzeler yiyebilirsiniz. Ancak porsiyonlar az olsun. Sabahları bir sahanda yumurtayı kahvaltınıza ekleyin.

Öğlen ve akşam salata haşlanmış sebzeler yiyin.

Ara öğün: Meyve veya salata

Spor: Hergün mümkünse bir saatinizi spora ayırın. Spor salonuna gidecek zamanınız yoksa evde egzersiz yapın.

Motivasyon: Zayıflayan bir kişinin başarı öyküsünü okuyun. Bir diyet defteri tutun, buna verdiğiniz kiloları ve yeni vücut ölçülerinizi yazın.

 

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.