Kadınlarda bel soğukluğu belirtileri

Kadınlarda bel soğukluğu belirtileri
Bel soğukluğu cinsel yolla bulaşmaktadır ve mütenevvi belirtilere sebep olmasının yanı sıra kısırlığa da yol açabilir. Cinsel yolla bulaştığı için kadının cinsel ilişkide bulunduğu erkekte bel soğukluğuna rastlandığı zaman kadının da bel soğukluğu tehlikesi içinde olduğu anlaşılır. Nadiren bazı kadınlarda belirti veren bel soğukluğu, ilişki sonrası 7 ile 21 gün içinde belirtisini gösterir.
Genellikle erkeklerde husule gelebilen bir sorun olan bel soğukluğu, nadiren de olsa kadınlarda da görülmekte ve bu soruna İdrar yolları, rahim boynu, rektum ve boğaz ya da göz (konjonktiva) mukozalarını etkileyen gonokok isimli bakteri sebep olmaktadır.
Kadınlarda bel soğukluğunun belirtileri
Kadınlarda bel soğukluğu sorunu ne yazık ki genellikle hiçbir belirtiye sebep olmaz
Bu belirtiler ise idrar yollarının ağzından yeşilimtrak veya sarı renkte kötü kokulu iltihabi bir akıntı ve akıntının çevresinde oluşan kızarıklık ve şişliktir. Ayrıca sık sık idrara çıkma ve idrar esnasında yanma hissi de görülür.

Bir önceki Emboli Hastalığı Ve Emboli Hastalığı Belirtileri Ve Tedavisi başlıklı konumuzda emboli hakkında bilgiler sunulmuştu.
Bakılanlar: bel soğukluğu adet gecikmesi, bel soğukluğu belirtileri kadın, kadınlarda bel soğukluğu belirtileri, bel soğukluğu göze etkisi, goz soguklugu

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.