NANEYLE GELEN ZAYIFLIK

NANEYLE GELEN ZAYIFLIK
Hal böyle olunca, milyonlarca kadın gibi bu 2 güzel de, hemen diyete başladı.

MARIAH, 1 ayda 9 kilo Beyonce 1 ayda 6 kilo verdi.

Fazla kilolar, yaklaşan yaz ayları nedeniyle zengin fakir, ünlü ünsüz ayırt etmeksizin tüm kadınların kabusu haline geliyor. Mariah Carey ve Beyonce Knowles dünyaca ünlü iki isim olmalarına rağmen zayıflayamıyorlardı. Ancak nane yiyerek ikisi de inceldi.. Dünyaca ünlü şarkıcılar Mariah Carey ve Beyonce Knowles da, tüm imkanlarına rağmen kışın kilo almaktan kurtulamadı
Ayrı yöntemler uygulayan Mariah ile Beyonce, bunu vücut tiplerinin farklılığına bağlıyor. Mariah nın kiloları bel ile karında, Beyonce un ise kalça ve baldırda toplanıyor. Ancak her ikisinin de diyetlerindeki ortak nokta, kahvaltıda nane yemek.

AMERİKALI şarkıcı Mariah Carey, düzenli olarak kahvaltı yapıyor. Kahvaltısında naneyi eksik etmeyen ünlü yıldızın mönüsünde şunlar var: 1 dilim kepekli ekmek, peynir ve domates. Kahvaltıdan yarım saat sonra ise greyfurt. Öğle salata, akşamları ise buharda pişmiş et yiyen Mariah bunun nedenini şöyle açıklıyor: Kilolarım karında toplanıyor. Bu nedenle rejim yaparken et serbest. Günde 10 bardak su içen Mariah, limonatayı da eksik etmiyor. Limonataya çok az şeker katan Carey, “Limonatanın içine de nane koyarsanız yağlarınız daha hızlı yanar” diyor. Ayrıca Mariah, gün içerisinde 3 porsiyon da meyve yiyor.

 

admin hakkında 18864 makale
Öylesine bir hasdta

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.